Dobra atmosfera w działaniu. Szkolenie aktywistyczne [ZAPROSZENIE]

2009
0
Podziel się:
dobra atmosfera w działaniu warsztaty szkolenie KAS DAŚ alarm smogowy PAS

W dniach 6-7 września w Jeleniej Górze odbędzie się dwudniowe szkolenie „Dobra atmosfera w działaniu”, skierowane do osób, które chcą aktywnie działać na rzecz czystego powietrza oraz walczyć z problemem zmian klimatycznych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy do 30 sierpnia wypełnić formularz rejestracyjny. 

„Działasz na rzecz czystego powietrza i powstrzymania kryzysu klimatycznego? Chcesz założyć alarm smogowy lub w inny sposób zmobilizować lokalną wspólnotę? TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE! Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty szkoleniowe dla lokalnych liderów zaangażowanych w działania na rzecz dobrej atmosfery: czystego powietrza i stabilnego klimatu” – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Warsztaty potrwają w dniach 6-7 września w Jeleniej Górze. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. koszty i korzyści płynące z ograniczenia emisji gazów cieplarnianych,  uświadamianie zagrożeń  związanych z niską emisją i skutkami kryzysu klimatycznego, planowanie działań antysmogowych i proklimatycznych. Będzie mowa m.in. o strategiach oddziaływania medialnego, narzędziach komunikacyjnych, a także psychologii środowiskowej.

W gronie prowadzących znaleźli się Marcin Popkiewicz, Aneta Osuch i Arkadiusz Wierzba. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do 30 sierpnia.

Ramowy plan warsztatów, a także link do formularza rejestracyjnego znaleźć można tutaj.

Podziel się: