Wesprzyj SmogLab! Ruszyła nasza zbiórka na Patronite

Podziel się:

Kiedy SmogLab startował w 2016 roku, był niewielkim blogiem o jakości powietrza. Dziś jesteśmy dużym i rozpoznawalnym portalem ekologicznym. Ale żeby móc dalej działać i robić jeszcze więcej, potrzebujemy Waszego – Czytelników – wsparcia.

Na SmogLabie nie ma reklam i nie ma tekstów sponsorowanych. Chcemy, żebyście mogli dalej czytać nasz teksty bez wyskakujących okienek i filmów reklamowych. Chcemy jednocześnie, żebyście mieli stały dostęp do sprawdzonych i rzetelnych informacji o jakości powietrza, o klimacie i ochronie środowiska.

Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia

Założyliśmy profil na Patronite, na którym można dorzucić się po 10, 20, 50, 100, 200 i 500 zł. Liczy się dla nas każda, nawet najdrobniejsza wpłata.

Nasz profil można znaleźć, klikając w ten baner:

Można nas wspierać poprzez system bezpośrednich wpłat, który znajdziecie TUTAJ.

Dzięki Wam będziemy mogli dalej, informować, kontrolować i inspirować. Dalej będziecie mogli oglądać nasze filmy i słuchać podcastów. Nadal będziemy walczyć o czyste powietrze, kontrolować władze, wyszukiwać informacje z całego świata, analizować najnowsze doniesienia naukowe i edukować o tym, jak ważna jest ochrona środowiska.

Dziękujemy, że czytacie SmogLab!

Podziel się: